Авыл җирлекләре башлыклары белән киңәшмә

2019 елның 8 июле, дүшәмбе

Бүген Югары Ослан муниципаль район Советының актлар залында Югары Ослан муниципаль районы башлыгы Марат Зиатдинов авыл җирлеге башлыклары белән киңәшмә үткәрде.

Киңәшмәдә:

-  Шәрәфетдинов А. – Энергосбыт» АҖ филиалы участок башлыгы - клиентларга хезмәт күрсәтү буенча;

-  Иванова Л.-Татарстан Республикасы Югары Ослан районының «Татэнергосбыт» ЕРЦ ҖЧҖ халыкка хезмәт күрсәтү буенча участок җитәкчесе;

- Федотова Ю. - Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитетының территориаль үсеш бүлеге җитәкчесе урынбасары үзара салым буенча конкурс документациясен әзерләү барышы турында.

- Куралово, Октябрь һәм Борнаш авыл җирлекләре башлыклары торак пунктларны төзекләндерү турында сөйләделәр.
- Октябрьский һәм Борнаш авыл җирлекләре башкарма комитетлары секретарьлары ФИАС эше һәм әлеге система эшендә булган проблемалар турында сөйләделәр.

Җаваплы кешеләргә йөкләмәләр бирелде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: