Район кышка әзерләнә

2019 елның 11 июле, пәнҗешәмбе

Җәйнең яртысы диярлек узд. Нәкъ менә шуңа күрә 11 июльдә Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе Виктор Тимиряев 2019-2020 елгы җылыту сезонына әзерлек буенча район штабы үткәрде.

Киңәшмәдә МКу «Мәгариф бүлеге», «Мәдәният бүлеге» МКУ, хезмәт күрсәтүче оешма, идарәче компания, «Иннополис»МИЗ җитәкчеләре докладлары тыңланды. Гомумән алганда, эш график буенча бара, әмма белем бирү объектларын юдырту һәм опрессовкалау, җаваплы затларны укыту, җиһазлар веркасы һәм техник документлар әзерләү буенча эшне тизләтергә (сыйфатны югалтмыйча) күрсәтмә бирелде. Шулай ук проблемалы объектларны әзерләү мәсьәләләре буенча да фикер алыштылар.

Котельныйларның башлангыч әзерлеген август башында тикшерү планлаштырыла, нәкъ менә шул чорга Ростехнадзор белгечләрен чакыру планлаштырыла.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: