Район башлыгы хезмәттәшләренә рәхмәт белдерде

2019 елның 7 ноябре, пәнҗешәмбе

Район Советында «Бердәм Россия» партиясенең җирле бүлекчәсе депутат фракциясенең 51 нче җыелышы эшендә республика Дәүләт Советының VI чакырылыш депутаты, Дәүләт Советы Рәисе урынбасары Юрий Камалтынов катнашты.

Трибунага беренче булып район башлыгы, партиянең җирле бүлекчәсе секретаре Марат Зыятдинов чыкты. Марат Галимҗанович үз чыгышында район территориясендә милли проектларны тормышка ашыру турында сөйләде.

"Бердәмроссиялеләр" партиясе фракциясе җитәкчесе Сергей Осянинга ул Югары Ослан гимназиясен өстәмә финанслау мәсьәләсен карарга, Иннополиста Үзәк парк төзелешен төгәлләүне тулысынча контрольдә тотарга тәкъдим итте. Моннан тыш, нотыкчы үз коллегаларының-Илнур Гаязовның, Рөстәм Исмәгыйлевның, Сергей Сакинның, Наталия - илкүләм проектларны гамәлгә ашыруга беркетелгән фракция депутатларының уңай эшен билгеләп үтте.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: