июнь, 2016 ел
чәршәмбе

Татарстанның Гидромецентр Үзәге һава торышының кискен үзгәрүе турында хәбәр итә.

Кичә Башкарма комитет җитәкчесе урынбасары В.Тимиряев район гражданнарын шәхси сораулары буенча кабул итте.

14 нче июньдә өстәмә сайлауларда сайланган депутатлар район территориясендә Введенка Бистәсе,  Түбән Ослан, Канаш авыл җирлекләрендә халык белән очраштылар. 4 округтагы бушаган урыннарга 8 претендент  бар. Урындагы “Бердәм Россия” партиясе Советы тарафыннан участокларда хисап комиссиясе эшләде.

Кичә район башлыгы Марат Зиатдинов җитәкчелегендә район предприятиеләре һәм оешмалары җитәкчеләре катнашында эшлекле дүшәмбе булып узды.

Районның мөлкәт һәм җир мөнәсәбәтләре Палатасы әйдәп баручы белгеч урынының вакантлы булуын хәбәр итә.

Кичә район Советының актлар залында район башлыгы Марат Зиатдинов авыл җирлекләре башлыкларын җыйды. Анда район МВД сы башлыгы урынбасары М. Данилов,  җир һәм мөлкәт Палатасы башлыгы О.Камалеева, район башлыгы урынбасары С.Осянин, янгынга каршы служба бүлеге башлыгы Э Пестов, информатизация бүлеге башлыгы А.Савичев чыгыш ясады.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: