март, 2017 ел
дүшәмбе

27 нче февраль көнне Матюшино урта мәктәбендә  башлангыч һөнәри трактористлар  әзерләү курсларының язгы сессиясе тәмамланды. Курслар язгы каникуллар вакытында үтте. Курсантлар трактор йөртү, аны ремонтлау һәм беренче медицина ярдәме күрсәтү буенча практик дәресләр уздылар.

“Татар Борнашы урта мәктәбе” МББУсе укытучылары 2нче мартта “Татарстан Республикасы Буа шәһәренең сәләтле балалар өчен булган лицей – интернат мәктәбе” МББУсе базасында узган “Заманча мәгарифтә инновацияләр һәм традицияләр” дигән Iнче республика фәнни-методик конференциясендә катнаштылар. Башлангыч сыйныфлар укытучысы, уку – укыту эшләре буенча директор урынбасары Бочкова М.Н., тарих укытучысы Дадыкина И.Н., география укытучысы һәм педагог – оештыручы Кукуль А.А.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: