апрель, 2017 ел
сишәмбе

Куралово мәктәбендә инглиз телендә театрлар фестивале булып узды. Анда 7 мәктәп катнашты. Бу конкурс бик зур хәзерлек таләп итә. Ул баланың коммуникатив әзерлеген сорый.

18 нче апрельдә Югары Ослан урта мәктәбендә директорларның  тәрбия эшләре буенча урынбасарлары утырышы булып узды.

Бүген Иннополис шәһәрен Россиянең гадәттән тыш хәлләр һәмалардан соң калган җимерекләр , гражданнар оборонасы Министры В.Пучков иннополис шәһәрендә янгыннан коткару пункты ачуда катнашты.

ТР ның регионалҗ “Бердәм Россия” Башкарма комитеты РФ Дәүләт Думасы депутатлары белән он-лайн элемтәгә керүне дәвам итә.

Бүген район профсоюзлары Координацион Советы селектор утырышында катнашты. 1 нче май бәйрәме алдыннан аны Россия Профсозлары федерациясе рәисе Михаил Шмаков үткәрде.

Бүген һәйкәлләр һәм тарихи урыннар Халыкра көнендә “Яшь гвардиячеләр” өмә уздырды.

Бүген район Башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Хәкимҗанов гражданнар белән шәхси сораулары буенча очрашты.

Район Советының гомуми бүлеге атна саен ТР Президенты Аппаратыннан, Министрлар Кабинетыннан, Министрлык һәм ведомстволардан килгән контроль хатларның үтәлешенә анализ ясый. Иң мөһим урында – гражданнардан килгән мөрәҗәгатьләр.

Адыгей республикасында Җәядән ату буенча Россия беренчелеге булып узды. Ярышларның соңгы көнендә Татарстан республикасы үзләренә тагын 2 медаль отты.

Реклама конструкциясе ролен башкаручы машиналарны хәзер бөтен җирдә очратырга була. Алар кешеләргә юл хәрәкәте куркынычсызлыгын боза.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: