апрель, 2017 ел
җомга

Бүген район башлыгы Марат Зиатдинов җитәкчелегендә Югары Ослан район Советының 22 нче сессиясе булып узды.

Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитетының 04.05.2016 №562  “Югары Ослан районының 2016-2020 нче елларга социаль ориентацияле коммерциясез оешмаларын үстерү” турындагы карарына үзгәрешләр кертелде.

Бүген санитар-экологик 2 айлык кысаларында территорияне чистарту максатыннан район Башкарма комитеты хезмәткәрләре өмәгә чыкты.

Менә инде 15 елдан бирле апрель аенда район культура йортында балалар сәнгать мәктәбенең отчет концерты уздырыла.

ТР Росреестры идарәсе бәйрәм көннәрендә документар кабул итү графигын тәкъдим итә.

17 нче апрельдә Югары Ослан районында Беренче "Kid's TV Услон" яшьләр каналы барлыкка килде. Аның беренче чыгарылышын https://www.youtube.com/watch?v=XM6RZ8meXJM аша карап була.

25 нче апрельдән 44-ФЗ номерлы Федераль Закон нигезендә дәүләт закупокларын Минэкономразвития түгел, ә Минфин  үзе регулировать итәчәк.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: