июнь, 2017 ел
дүшәмбе

Климаттагы метеорологик үзгәрешләр көннән-көн кискенләшә. 19 нчы июньдә кич белән  һәм көндез, 20 нче июнҗдәТР территориясендә кыска вакытлы яшенле яңгыр, секундына 15-20 метр, ә вакыты белән 23 метрга кадәр  тизлектә җил.

Бүген район башлыгы Марат Зиатдинов район Башкарма комитеты җитәкчесе урынбасарлары һәм Аппарат Советы җитәкчеләрен иртәнге киңәшмәгә җыйды.

16 нчы июньдә районның ЗАГС бүлегендә гаиләнең Алтын юбилярлары Альбина Валентиновна һәмАлександр Петрович Максимовларны котлау тантанасы булып узды.

Узган шимбәдә Казанда «Theboxcup» футбол турнирының йомгаклау туры уза. Безнең районнан анда күпфункционал комплекс “Сулица” катнаша. Безнекеләр Playoff стадиясенә “Терминал” ны 8:4 белән җиңгәннән соң уздылар.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: