сентябрь, 2017 ел
сишәмбе

Бүген, 5 нче сентябрьдә, район Башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Хәкимҗанов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

Бүген, 5 нче сентябрьдә, район Башкарма комитеты җитәкчесенең беренче урынбасары Виктор Тимиряев Шеланга һәм Коргуза авыл җирлекләре гражданнарын шәхси сораулары белән кабул итте.

Районда уза торган экстремизм һәм терроризмга каршы көрәш айлыгы кысаларында Туган якны өйрәнү музее анкетирование үткәрде.

2017 нче елның 8 аена 59 бала туу очрагы регистрацияләнгән.

Бүген Җир һәм мөлкәт Палатасы рәисе тарафыннан гражданнарны кабул иү булды.

Бүген, 5 нче сентябрьдә, район башлыгы Марат Зиатдинов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

Районның һәр мәктәбендә 1 нче сентябрь көнне “Киләчәккә омтылучы Россия” дип исемләнгән бердәм темага дәресләр узды.

Бөек Ватан сугышы 75 еллыгына хәзерлек чорында “Гаилә фотохроникасы” дигән ирекле акция-конкурс игълан ителә.

Кичә балалар хәрәкәте лидерлары Д.Потягунин, А.Емельянова һәм районның балалар хокукын саклау буенча вәкаләтле вәкиле ярдәмчесе К.Тиханчук ТР балалар оешмалары Союзы слетына киттеләр.

4 нче сентябрьдә “Бердәм Россия” политсоветының барлык фракцияләре белән утырыш үткәрелде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: