октябрь, 2017 ел
җомга

6 октябрь көнне Югары Ослан районының мәгариф хезмәткәрләре профсоюз оешмасының җитәкчесе Борисова И.В укытучыдар көненә багышланган шахмат турниры оештырды.

5 нче октябрьдә район культура йортында беренче тапкыр “Мәгарифкә тугырылыклы булу өчен” Премиясе яңгырады. Ул ел саен укытучылар көнендә иң яхшы мәгариф хезмәткәрләренә биреләчәк.

Бүген финанс-бюджет Палатасы җитәчесе Е.Колесова видеоконференция режимында узган налоглар буенча бурычлар турындагы утырышта катнашты.

4-нче октябрьдә, Югары Ослан районының балигъ булмаган балалар белән эшләү комиссиясенең чираттагы утырышы булып узды.

ВЛ 6кВ №2 «Печищи-В. Услон» элемтә каналында кичекмәс ремонт эшләре барганлыктан.

Иртәгә Казанда безнең район катнашында чираттагы авыл хуҗалыгы ярминкәләре узачак.

Татарстандагы Россия ФНС ы искә төшерә: ФКУ «Налог-сервис» һәм аның филиаллары аша массакүләм бастыру һәм налог корреспонденциясе үтә.

Бүген район башлыгы урынбасары С.Осянин үзендә районның хәрби комиссары Р.Шакировны кабул итте.

Хөрмәтле гражданнар! ТР Росреестры коррупциягә каршы «ышаныч телефоны» барлыгын искә төшерә: 8 (843) 255 – 25 – 77.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: