март, 2018 ел
дүшәмбе

Бүген, 5 нче мартта, район башлыгы Марат Зиатдинов район Советы һәм Башкарма комитеты җитәкчеләре урынбасарлары белән иртәнге утырыш үткәрде.

6 нчы мартта төнлә һәм иртән  Татарстан территриясендә томан булуы көтелә, секундына 15-20 метр тизлектә җил, температура -15, -19 градуска кадәр салкын.

Бүген район башлыгы Марат Зиатдинов “Ел хатын-кызы” лидерлары белән очрашу уздырды.

28 нче февральдә сәнгать мәктәбе укучылары “Дәрес.Педагог.Хәзерге көн” дигән

Хөрмәтле Югары Осланлылар!

6 нчы мартта район гражданнарын РФ Дәүләт Думасы депутаты Илдар Ирек улы Гыйльметдинов шәхси сораулары буенча кабул итәчәк.

5 нче республика конкурсы Bridging Languages and Cultures” –“Телләрне һәм культураны берләштереп”  дигән ярышка Югары Ослан гимназиясеннән Файрушин Вагыйз Һәм Югары Ослан мәктәбеннән Федорова Полина барган иде.

Ял көнне “Свияга” җәядән ату Үзәгендә РСДЮСШОР ның Татарстан беренчелеге булып узды. 3 нче мартта өлкән спортсменнар 4 награда комплекты өчен көрәште, ә 2 нче көнне стартка яшҗ стрелоклар чыкты.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: