май, 2018 ел
шимбә

15 нче майда Россиядә  Берләшкән Милләтләр Оешмасының Генераль Ассамблеясы игълан иткән Халыкара гаилә көне билгеләп үтелә. Ул бәйрәм дөнья халкының гаиләнең торышы һәм киләчәк буыннарны тәрбияләү проблемалары белән бәйле.

12 нче майда район башлыгы Марат Зиатдинов күпквартиралы йортлардагы, районның Үзәк китапханәсендәге һәм Түбән Ослан балалар бакчасындагы капиталь ремонтның барышы белән кызыксынып шул объектларгва барды.

16 нчы июньдә районның культура һәм ял паркында чираттагы Сабантуй узачак.

11 нче майда, Халыкара шәфкать туташлары көнендә, бәйрәмгә багышланган тантаналы чара булып узды. Яңа балалар сәнгать йорты бинасында медицина хезмәткәрләренең профессиональ конкурсы булып узды.

Район башлыгы Марат Зиатдинов  җирле үзидарә органнары белән оператив утырыш уздырды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: