июль, 2018 ел
сишәмбе

Бүген, 17 нче июльдә, район Башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Хәкимҗанов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

Бүген, 17 нче июльдә, район Башкарма комитеты җитәкчесенең беренче урынбасары Виктор Тимиряев  гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

17 нче июльдә Килдеево авылында Анна Ивановна һәм Михаил Кириллович Рачковларныд 55 еллык туйларын тантаналы рәвештә билгеләп үттеләр.

Район Прокуратурасы 26 яшьлек Чувашия гражданинын җинаять эшенә тартты. Ул Җинаять Кодексының ч. 3 ст. 327 УК РФ маддәсе буенча ялган документ  белән тотылды.

18.04.2018 № 72-ФЗ Федераль Законга яңа 105.1 нче маддә өстәлә. Ул – билгеле чаралар кылырга ярамау.

18 нче июльдә Татарстан территориясендә көчле яңгыр, секундына 15-20 метр тизлектә җил белән яшен.

24 нче июльдә  сәгатҗ 14.00 тән 15.30 га кадәр Роспотребнадзорның  Яшел.Үзән, Югары Ослан, Кайбыч, Кама  Тамагы районнарында видеоконференция рәвешендә гражданнарны кабул итәчәкләр.

Бүген, 17 нче июльдә, район башлыгы Марат Зиатдинов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

14-15 нче июль көннәрендә ел да үткәрелә  торган Җәядән ату буенча район  башлыгы кубогы турниры булып  узды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: