Гражданнарны шәхси мәсьәләләр буенча кабул итү

2024 елның 9 апреле, сишәмбе

Бүген, 9 апрельдә, район башлыгы Марат Зиатдинов гражданнарны шәхси мәсьәләләр буенча кабул итте. 5 кеше түбәндәге мәсьәләләр буенча кабул ителде: югары уку йортларына керү өчен максатчан юнәлеш бирү, аварияле күп фатирлы торак йортта яшәүчеләр өчен торак бирү, Урман кишерләре торак пунктына үзәк газүткәргеч төзү һәм район үзәген төзекләндерү.

Әлеге мөрәҗәгатьләр теркәлгән һәм каралган. Бу сораулар буенча аңлатмалар әңгәмә вакытында бирелде.

Исегезгә төшерәбез, район башлыгы Марат Зиатдинов гражданнарны һәр сишәмбе 8:00дән 12:00гә кадәр алдан язылу буенча 2-18-39, 2-13-38 телефоннары буенча кабул итә.

Моннан тыш, гражданнарны шәхси кабул итүне башлык урынбасары, Башкарма комитет җитәкчесе һәм аның урынбасарлары шулай ук сишәмбе көнне 8.00 сәгатьтән 12.00 сәгатькә кадәр башкара.

Шулай ук график буенча (район сайтында урнаштырылган) https://verhniy-uslon.tatarstan.ru/vpriem.htm) гражданнарны күчмә кабул итү гамәлгә ашырыла.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: