"Кеше тәрбияләү" һөнәри осталык конкурсының зона этабы

2020 елның 29 мае, җомга

2020 елның 28 маенда 13.00 сәгатьтә, видео – конференц-элемтә технологияләрен кулланып, «кеше тәрбияләү» темасына тәрбия һәм балаларга өстәмә белем бирү өлкәсе хезмәткәрләре өчен һөнәри осталык конкурсының читтән торып, зона этабы узды.

Конкурсның максаты-тәрбия процессын оештыруның иң яхшы тәҗрибәләрен ачыклау һәм трансляцияләү, укуларны гамәлгә ашыручы мәгариф оешмаларында һәм оешмаларында педагогик эшчәнлек алып баручы педагогик хезмәткәрләрнең, белгечләрнең һөнәри әһәмиятен һәм иҗтимагый танылуын күтәрү. Конкурсның зона этабында Югары Ослан, Яшел Үзән, Тәтеш, Буа, Апас, Чүпрәле, Кайбыч районнары катнашты.

Безнең районны Югары Ослан урта мәктәбе директоры урынбасары Сергей Анохин тәкъдим итте. Конкурс нәтиҗәләре 2020 елның 1 июнендә билгеле булачак.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: