Хезмәт коллективларында очрашулар

2022 елның 19 гыйнвары, чәршәмбе

Район башлыгы урынбасары Сергей Осянин Идел буе урманчылыгы һәм Идел буе урман хуҗалыгының хезмәт коллективы белән очрашу үткәрде. Очрашу барышында 2021 елда тармак эшенә йомгак ясалды. Үз чыгышында Сергей Викторович муниципаль районның 2021 елдагы эш нәтиҗәләре һәм 2022 елга билгеләнгән төп программалар турында сөйләде.

Очрашу барышында урманчылыкның һәм муниципаль хакимият органнарының үзара хезмәттәшлегенең яхшы дәрәҗәсен Татарстан Республикасы Урман хуҗалыгы министрының беренче урынбасары Зарипов Илгизәр Наил улы билгеләп үтте.

Цифрлы икътисадны үстерү, М-12 юлын төзегәндә үзара хезмәттәшлек мәсьәләләре каралды. М-7 трассасында Иннополис юлы белән төзелә торган чишелеш янында борылыш полосасы булмау мәсьәләсе күтәрелде
В ходе встречи хороший уровень взаимодействия лесничества и муниципальных органов власти отметил первый заместитель министра лесного хозяйства Республики Татарстан Зарипов Ильгизар Наилевич.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: