«Ел тәрбиячесе – 2023» һөнәри конкурсының зона этабы

2023 елның 3 феврале, җомга

2023 елның 2 февралендә Татарстан Республикасы Зеленодол муниципаль районының 55 нче Килэк балалар бакчасында «Ел тәрбиячесе «һөнәри конкурсының зона этабы узды.

Югары Ослан районыннан конкурсның муниципаль этабы җиңүчесе һәм призеры катнашты:
- Сакина Елена Владимировна («Каенкай «Югары Ослан балалар бакчасы тәрбиячесе);
- Филиппова Наталья Александровна («Иннополис мәктәбе»ДАУ балалар бакчасының музыка җитәкчесе).

Бәйгенең зона этабы ике конкурс сынавын үз эченә алды: «балалар белән педагогик чара» һәм «Минем педагогик табышым»иҗади презентациясен. Безнең конкурсантлар мәктәпкәчә яшьтәге балаларны тәрбияләүдә һәм үстерүдә һөнәри осталыкның югары дәрәҗәсен күрсәттеләр. Конкурс чаралары нәтиҗәләре буенча, гомуми рейтингта иң күп балл җыйган катнашучылар арасыннан конкурсның йомгаклау этабында 20 катнашучы билгеләнәчәк.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: