Эшлекле дүшәмбе

2024 елның 25 марты, дүшәмбе

Бүген Югары Ослан районы Советының актлар залында башлык урынбасары Сергей Осянин рәислегендә оешма һәм предприятие җитәкчеләре белән чираттагы киңәшмә узды.

Кириллов Евгений-РФ Эчке эшләр министрлыгының муниципаль-ара бүлегенең җәмәгать тәртибен саклау буенча полиция начальнигы урынбасары Верхнеуслонский оператив сводка җиткерде. Яковлев Леонтий-«яшүсмерләр-яшьләр клубы» МБУ директоры учреждениенең 2023 елдагы эше һәм 2024 елга бурычлары турында сөйләде. Постников Виктор – Югары Ослан муниципаль районы территориаль сайлау комиссиясе рәисе Россия Федерациясе Президентын сайлауга нәтиҗә ясады. Черменский Максим-Югары Ослан муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесенең төзелеш, ТКХ, элемтә һәм энергетика буенча беренче урынбасары Югары Ослан муниципаль районы территориясендә санитар-экологик икеайлык үткәрү турында хәбәр итте. Хурматуллина Лилия-профсоюзларның координация советы рәисе район үзәгенең профсоюз оешмаларының «Масленица»бәйрәмендә катнашуы турында сөйләде.

Җаваплы кешеләргә йөкләмәләр бирелде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: