февраль, 2017 ел
сишәмбе

Районның яшьләр клубы Ватанны саклаучылар көненә багышланган өстәл теннисы буенча ярышлар уздырды. Аның максаты бу төр спортны балалар арасында популярлаштыру һәм балаларны спортка тарту иде.

Җир хокукы мөнәсәбәтләре иң күп сорау тудыручы тармак. Моны тагын бер кат исбатлаучы нәрсә күптән түгел бу сораулага багышланган Росреестр уздырган “кайнар линия” булды. Аның иң кызыклы һәм әһәмиятлеләренә сезнең иг]тибарыгызны юнәлтәбез.

Бүген район Башкарма комитеты бинасында гражданнарны авыл җирлеге башлыгы урынбасары В.Раков, район башлыгы каршындагы иҗтимагый Совет рәисе Р.Халиков, имам-мөхтәсиб Гали хәзрәт Зиһаншин һәм депутат К.Корчагин кабул иттеләр.

Бүген район Башкарма комитеты җитәкчесенең  беренче урынбасары Виктор Тимиряев гражданнарны шәхси сораулары буенча кабул итте.

Бүген район Башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Хәкимҗанов гражданнарны шәхси сораулары буенча кабул итте.

Татарстан Республикасы Росреестры идарәсе ял һәм бәйрәм көннәре графигы буенча документларны кабул итү мәгълүматын җиткерә:

2017 нче елда Ватанны саклаучылар көненә багышланган геройлар чабышы ярышлары Казанда түгел, ә  Югары Осланда узачак. Моның турыда ТР Министрлар Кабинетында узган брифингта яшьләр һәм спорт Министры Владимир Леонов әйтте.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: